Wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany przez dzieci dzień-odwiedziny Świętego Mikołaja w przedszkolach. To wyjątkowe wydarzenie, na które przedszkolaki czekają przez cały rok, ponownie wypełniło sale radością, uśmiechem i świąteczną atmosferą. Dzieci, pełne emocji i niecierpliwego oczekiwania, przygotowały dla wspaniałego gościa krótki występ artystyczny. Wiersze, piosenki i świąteczne melodie stworzyły piękną oprawę tego wyjątkowego dnia, a Mikołaj słuchał ich z wielkim wzruszeniem i uśmiechem. W podziękowaniu za przygotowany program Święty Mikołaj odwdzięczył się każdemu dziecku świątecznym upominkiem. Cyt. Dyrektor Katarzyna Foryś „Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Szczególne podziękowania kieruję do Rad Rodziców naszych przedszkolaków, którzy swoim zaangażowaniem, czasem i sercem stworzyli ten niezwykły dzień. Dziękujemy również Stowarzyszeniu ,,Razem dla Chróstnika” za ogromne wsparcie. Radość i zachwyt na twarzach przedszkolaków były najlepszym dowodem na to, jak magiczne było to spotkanie. To był niezapomniany dzień pełen ciepła, życzliwości i świątecznej magii.
